Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Хвилинка свята на традиційній нараді медичних сестер

Увеличить

Переддень нового року - традиційно час, коли завершуються незакінчені справи, підводяться підсумки року, що минає, будуються плани на майбутнє. І дуже приємно, коли в такому щільному насиченому графіку знаходиться хвилинка для свята. За кілька днів до найбільш доброго, радісного свята, Нового року, привітання від керівництва Запорізької обласної лікарні приймали старші медичні сестри і сестри-господині ЗОКЛ.

З теплими словами привітання та найкращими побажаннями до старших медичних сестер і сестер-господинь звернулася Віра Саліонова, заступник головного лікаря Запорізької обласної лікарні з організаційно-методичної роботи: «Від імені керівництва та адміністрації нашої лікарні, я дякую кожній з вас за працю і внесок в спільну справу - повернення якості життя пацієнтам ЗОКЛ. Напередодні теплого родинного свята я бажаю вам добра, миру в серці, взаєморозуміння і благополуччя у ваших родинах. Нехай виконуються заповітні мрії, а кожен день приносить радість».

Привітала колег з прийдешнім святом і Ольга Гурчак, головна медична сестра Запорізької обласної лікарні. Ольга Жоржівна зазначила, що завдяки спільній плідній роботі колективу закладу вдалося багато чого досягти. Наприклад, у 2017 році ЗОКЛ отримала почесний статус - звання «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта». На сьогодні обласна лікарня Запоріжжя - перша установа такого масштабу, яка повністю пройшла гігієнічний аудит і тепер носить почесний статус.

"Дорогі колеги! Ми спільними зусиллями долаємо різні виклики, постійно підвищуємо свій професіоналізм і кваліфікацію, ставимо нові цілі і досягаємо їх. Я бажаю нам всім в новому році сил, натхнення і успіху для реалізації планів, міцного здоров'я, щастя і добра!», - привітала колектив старших медсестер і сестер-господинь Ольга Жоржівна і разом з Вірою Іванівною вручила їм пам'ятні подарунки.

На цій приємній ноті медичні сестри продовжили нараду, а по її завершенні повернулися до роботи - в свої відділення, ділитися теплом і святковим настроєм з колегами і пацієнтами!

5.01.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів.

Перелік актуальних вакансій

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР