Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Після капітального ремонту в Запорізькій обласній клінічній лікарні почав роботу унікальний блок водолікування

Увеличить

У відділенні реабілітації КУ «Запорізька обласна клінічна лікарня» ЗОР після капітального ремонту почав роботу оновлений водолікувальний блок. Тепер жителям Запорізької області доступні ванни, душі, підводне витяжіння в басейні та інші унікальні відновні бальнеологічні процедури.

У 2017 році депутати Запорізької обласної ради в складі трьох комісій прийняли рішення про повну реконструкцію та переоснащення водолікувального блоку. За кошти, виділені з обласного бюджету в підрозділі провели капітальний ремонт, заміну всього кахельного покриття, замінили всі сантехнічні комунікації і електропроводку. Це дало можливість вже в оновленому приміщенні встановити сучасні ванни, нову душову кафедру і застосовувати їх для лікування і відновлення пацієнтів Запорізької обласної лікарні.

Завдяки капітальному ремонту тепер у відділенні проводяться бальнеологічні процедури - різні види ванн (гідромасажні і аеромасажні, озонові, радонові, бішофітові та ін.). Призначаються вони в залежності від показань. Для лікування захворювань хребта і суглобів використовуються сірководневі і скипидарні ванни, пацієнтам після інсультів призначають чотирикамерні ванни з різними лікарськими препаратами, пацієнтам кардіологічного профілю показані вуглекислі ванни. Індивідуальний підбір процедур допомагає досягти максимального лікувального ефекту і якнайшвидшого відновлення.

Після реконструкції також відновлено роботу душового залу. Тепер у відділенні відпускаються душ Шарко, шотландський душ, циркулярний душ, висхідний душ, струменевий душ. У поєднанні з підводним витяжіння в басейні, ці процедури приносять відмінний лікувальний ефект, допомагають відновитися і повернути якість життя пацієнтів.

За останній рік у відділенні реабілітації Запорізької обласної клінічної лікарні пройшли оздоровлення і лікування близько 12 тисяч пацієнтів. До реконструкції відділення, в водолікувальну блоці проходили відновлення не більше 2 тисяч пацієнтів.

На сьогодні аналогів процедур, які відпускаються в реабілітаційному відділенні ЗОКЛ, немає у всій Запорізькій області. Більш того, фахівці відділення відзначають, що процедури унікальні і для країни, адже такий різноманітний набір ванн є в наявності не в усіх медичних установах України. Тому за допомогою у відділення реабілітації звертаються пацієнти не тільки Запорізького краю, а й з усієї країни.

16.02.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР