Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Лікарі Запорізької обласної лікарні повернули «далекобійника» до повноцінного життя

Увеличить

Злагоджена робота команди Запорізької обласної лікарні та депутатів зберігає запорожцям здоров'я і довголіття. Кожному з нас в будь-який момент може знадобиться допомога або підтримка з-за хвороби, скрутного матеріального становища, інших всіляких причин. Велике щастя, коли знаходяться люди, готові простягнути руку допомоги і не залишити в біді.

Завдяки такій підтримці 60-річний житель Запоріжжя сьогодні може ходити, забувши про страшні болях і муках. Володимир Григорович, пацієнт Запорізької обласної клінічної лікарні, зараз відновлюється після складної операції із заміни кульшового суглоба. Багато років він усіма можливими способами намагався перемогти недугу, але захворювання тільки прогресувало. Щоб знову стати на ноги йому необхідна була складна і дорога операція - ендопротезування кульшового суглоба. Володимир Григорович як і безліч запорожців, став одним з учасників обласної медичної програми, яка дозволила йому далі жити повноцінним життям. Він був госпіталізований в клініку ортопедії, артрології і спортивної травми Запорізької обласної лікарні та готувався до операції.


«Програма« Назустріч людям» - це величезна підтримка пацієнтів пільгових категорій, можливість пройти лікування безкоштовно за бюджетні кошти. Вже багато років вона успішно працює в нашому регіоні і реалізується в Запорізькій обласній клінічній лікарні. Зокрема - в клініці ортопедії, де більше 15 років займаються заміною великих суглобів. В рамках програми депутатським корпусом виділяються кошти з обласного бюджету для закупівлі дорогих ендопротезів (штучних суглобів) для операцій на колінному і кульшовому суглобах. Також за державний рахунок купуються необхідні витратні матеріали для втручань», - коментує Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні.


Щорічно в клініці ортопедії та спортивної травми в рамках бюджетної програми оперуються близько 200 пацієнтів з різними патологіями великих суглобів. Володимир Григорович - один з них. За словами Івана Забєліна, завідувача клініки, у пацієнта було діагностовано патологічний перелом внаслідок асептичного некрозу головки стегнової кістки. Така патологія вимагала термінової операції. Під час втручання ортопеди клініки замінили пошкоджений суглоб пацієнта на якісний ендопротез фірми «Мотор Січ», одного з кращих вітчизняних виробників штучних суглобів.

Варто відзначити, що за бюджетні кошти в клініці встановлюються також ендопротези зарубіжних виробників - для кожного пацієнта вид імпланта підбирається індивідуально, з урахуванням різних особливостей (вік, вид активності, складність захворювання тощо.). Завдяки лікуванню, Володимир Григорович почувається набагато краще і впевнено йде на поправку. Зараз він активно займається з реабілітологом, розробляє кінцівку, поки ходить з милицями, але скоро буде вільно рухатися і без них. Він, водій-далекобійник зі стажем, порівнює людський організм з механізмом автомобіля і жартує, що ортопеди обллікарні провели йому «заміну кульової опори».

Володимир Григорович займається з реабілітологом: вчиться правильно ходити, сидіти, жити з ендопротезом

Також Володимир Григорович захоплюється професіоналізмом і злагодженою роботою лікарів: «Я довго мучився від болю в суглобі і зрозумів, що тягнути далі нікуди, інакше я залишуся інвалідом. Я з величезною вдячністю звертаюся до всіх, хто надав мені допомогу і сприяв вирішенню моїх проблем зі здоров'ям, кажу спасибі всім, хто є частиною програми «Назустріч людям». Особливо ціную допомогу керівництва Запорізької обласної лікарні та колективу клініки ортопедії. Завдяки всім вам сьогодні я починаю нове життя».

23.02.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР