Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


У Мелітополі об'єднують сили в боротьбі з серцево-судинними захворюваннями

Увеличить

2 червня в Мелітополі відбулася унікальна подія - регіональний симпозіум «Актуальні питання сучасної кардіології». Вперше понад 100 кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів округу зібралися разом, щоб налагодити взаємозв'язок з обласними колегами і спільними зусиллями поліпшити якість кардіологічної допомоги в регіоні. Захід пройшов за повної підтримки Мелітопольської міської ради та міського голови Сергія Мінько і був організований з ініціативи Запорізької обласної клінічної лікарні.

«Практика взаємовідносин з Запорізькою обласною клінічною лікарнею у нас досить широка. Ми реалізуємо методику, яка дозволить підняти рівень медичного обслуговування не тільки в нашому місті, а й в усьому регіоні. За допомогою такого контакту, фахівці діляться своїм досвідом і методами боротьби з проблемами, а пацієнти отримують кваліфіковані консультації. Я впевнений, що наша співпраця з обласною клінічною лікарнею триватиме і це не останній спільний захід, який ми плануємо провести на території нашого міста», - прокоментував Сергій Мінько, міський голова м. Мелітополь.

 

Понад 100 кардіологів, терапевтів та сімейних лікарів округу зібралися разом, щоб налагодити взаємозв'язок з обласними колегами і спільними зусиллями поліпшити якість кардіологічної допомоги в регіоні

Серцево-судинні захворювання - це хвороби № 1 в Україні за кількістю летальних випадків. Майже 70% смертей українців викликані саме проблемами серця і судин. У Мелітопольському госпітальному окрузі до вирішення цієї проблеми вирішили підійти через призму підвищення професійної компетенції фахівців. Лікарі первинної ланки перебувають на «передовій» - вони першими надають допомогу при патологіях серця і судин і часто від їх професіоналізму залежить життя пацієнта. Тому метою симпозіуму було підвищити кваліфікацію сімейних лікарів, терапевтів, кардіологів Мелітополя і прилеглих районів, щоб одразу після заходу вони змогли застосувати нові знання на практиці і поліпшити якість надання допомоги пацієнтам.

«Сьогодні до медиків суспільство формує виклики. Щоб протистояти їм ми повинні надавати допомогу пацієнтам на високому професійному рівні і постійно підвищувати свою компетенцію. Є прекрасний вираз: «Вчися постійно, тому що життя не перестає тебе вчити». Тому сьогодні створена такий майданчик, де фахівці різних рівнів зможуть поспілкуватися, обмінятися думками і досвідом, отримати нову інформацію. Я впевнений, ці знання обов'язково будуть генеровані в навички, які медики застосують у своїй роботі і отримають гідний результат для них самих і для пацієнтів нашої області», - зазначив Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні.

В рамках симпозіуму свої доповіді, присвячені останнім напрацюванням в області кардіології, представили провідні обласні фахівці:

  • Михайло Колесник - д.мед.н., доцент кафедри сімейної медицини, терапії и кардіології ФПО ЗДМУ;
  • Дмитро Лашкул - д.мед.н., доцент кафедри внутрішніх хвороб ЗДМУ;
  • Олена Литвиненко - завідуюча відділенням кардіології ЗОКЛ;
  • Дмитро Руденко - лікар відділення рентгеноангіографії і ендоваскулярної хірургії ЗОКЛ.

Фахівці висвітлили переваги коронарографії - найбільш достовірного методу дослідження серця і серцевих судин в світі, на конкретних прикладах зі своєї практики розповіли про «плюси» стентування - малотравматичного лікування звуження судин. Також лікарям продемонстрували відео з операційної відділення рентгеноангіографії і ендоваскулярної хірургії ЗОКЛ як підтвердження, що в Запоріжжі є всі можливості для лікування серцевих катастроф на рівні провідних європейських клінік. Також з доповіддю про функціональні методи діагностики ішемічної хвороби серця виступив завідувач відділення кардіології Мелітопольської міської клінічної лікарні №2, лікар-кардіолог вищої категорії Віктор Орлов.

Свої доповіді, присвячені останнім напрацюванням в області кардіології, представили провідні обласні фахівці

Симпозіум показав високий рівень зацікавленості лікарів регіону: в ході заходу лікарі ставили питання про діагностику, госпіталізацію пацієнтів. Незважаючи на вихідний, в залі майже не було вільних місць, що ще раз доводить актуальність обраної теми. Самі фахівці відзначають величезну цінність таких симпозіумів, адже подібного рівня заходи проводяться в основному в Києві та інших великих містах і лікарям з периферії не завжди вдається їх відвідати.

6.06.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР