Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


У Запорізькій обласній лікарні - урочисті заходи до Дня медичного працівника

Увеличить

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть люди, які присвятили своє життя турботі про здоров'я інших - медичні працівники. Традиційно напередодні Дня медика досягнення працівників медичної сфери відзначили почесними нагородами. У числі кращих в медичній галузі - співробітники Запорізької обласної клінічної лікарні.

Урочисті заходи до Дня медичного працівника почалися з 14 червня. У концертному залі ім. Глінки провідних фахівців запорізької медицини привітали керівники області. Голова Запорізької облради Григорій Самардак та голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль подякували медикам за професіоналізм і врятовані життя тисяч наших земляків.

Провідних фахівців медичної сфери нагородили почесними грамотами облдержадміністрації, обласної та міської ради, а також управління охорони здоров'я ОДА та профспілки працівників охорони здоров'я України. За багаторічну працю, високий професіоналізм та вагомий особистий внесок у розвиток системи охорони здоров'я області відзначили Валентину Гаврилюк, завідуючу відділенням анестезіології Запорізької обласної лікарні та Світлану Корнєєву, завідуючу лабораторією хронічного гемодіалізу. Також заслужені нагороди отримали колективи відділення рентгенангіографії і ендоваскулярної хірургії та центру мікрохірургії ока ЗОКЛ.

У Запорізькій обласній лікарні теж відзначили професійне свято. Медики на хвилинку відволіклися від своїх справ і зібралися в конференц-залі на урочисте нагородження. Лікарі, медичні сестри, санітарки, лаборанти і диспетчери - почесні грамоти отримали понад 30 співробітників установи, які кожен день докладають величезних зусиль для лікування пацієнтів.

За доброю традицією, яка склалася в Запорізькій обласній лікарні, напередодні професійного свята привітали і ветеранів медицини. З ініціативи та за дорученням головного лікаря ЗОКЛ Ігоря Шишки, медиків, які не один десяток років присвятили роботі в установі, відвідали члени профспілкового комітету. У відповідь ветерани передавали теплі привітання колишнім колегам в відділення, бажали їм міцного здоров'я, натхнення і сил в роботі.

Напередодні професійного свята на адресу людей в білих халатах звучало ще багато щирих слів захоплення і вдячності за їх нелегку працю, щире серце, тисячі врятованих життів. «Кожен з вас присвятив своє життя найвідповідальнішій та благородній справі на землі. Завдяки вашому професіоналізму, чуйності і милосердю тисячі людей позбавляються від тяжких недуг і відновлюють здоров'я, знову отримують безцінну можливість жити, радіти життю, любити і здійснювати свої мрії! У день професійного свята бажаю вам професійного зростання, міцного здоров'я, родинного затишку, тепла, благополуччя! Невичерпної енергії, сонячного настрою, радості в кожному дні, - привітав колег Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні.

...
15.06.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів.

Перелік актуальних вакансій

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР