Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


У Запорізькій обласній лікарні пройшов престижний міжнародний симпозіум, присвячений 70-річчю заснування установи

Увеличить

До 70-річного ювілею з дня заснування в Запорізькій обласній клінічній лікарні запланована ціла низка заходів: науково-практичні конференції, соціальні кампанії, дитячі та спортивні акції. Початок цій грандіозній події поклав престижний українсько-польський симпозіум, який відбувся в обласній лікарні 14 вересня.

З вітальним словом до учасників звернувся головний лікар Запорізької обласної лікарні Ігор Шишка: «Сьогодні ми відкриваємо українсько-польський симпозіум, і разом з цим даємо старт низці заходів, яка в листопаді завершиться головною подією цього року - 70-річним ювілеєм обласної лікарні. Наших колег з Варшавського медичного університету ми приймаємо вже не перший раз, тому співпраця з польськими фахівцями встигла стати традицією. Ми проводимо спільні операції, обмінюємося досвідом, думками та переймаємо найкраще з напрацювань європейських колег. До слова, наші фахівці також пройшли стажування в Польщі і вже на практиці застосовують передові методики хірургії на благо пацієнтів нашого краю».

Міжнародна конференція була присвячена актуальним питанням діагностики та лікування венозної патології. Проблема серцево-судинних захворювань актуальна і для України, і для Запорізького регіону зокрема, тому до симпозіуму була прикута увага не тільки медиків, а й керівництва області, представників ЗМІ. Ініціативу Запорізької обласної лікарні підтримав перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков і заступник голови Запорізької облдержадміністрації Едуард Гугнін.

Гості відзначили, що ЗОКЛ - флагман медицини Запорізького краю, провідна медустанова області, тому вже вдруге поспіль на базі обласної лікарні проходить медичний форум такого високого рівня. «Зараз Україна інтегрується в європейський простір, тому проведення міжнародного симпозіуму важливий крок в цьому напрямку. Мені приємно, в цьому році захід об'єднав ще більше фахівців, знайшов відгук серед запорізьких медиків, фахівців з Дніпра, Маріуполя, Києва та інших міст», - прокоментував Едуард Гугнін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації.

Заради важливої ​​події в Запоріжжя приїхали фахівці з усієї України: їх загальна кількість наблизилася до 300 учасників. Відзначимо, що це вдвічі більше, ніж на першому українсько-польському симпозіумі. Так як венозна патологія зустрічається не тільки в практиці судинних хірургів і кардіологів, захід відвідали урологи, гастроентерологи, хірурги і гінекологи міських і обласних медзакладів.

Як і минулого разу дню доповідей передував операційний день. Завдяки наявності в ЗОКЛ сучасного ангіографічного обладнання, дві операції були виконані ендоваскулярно - без розрізів, через невеликі проколи. У всьому світі віддають перевагу саме такому виду втручань через його малотравматичність і швидке відновлення пацієнта.

Взаємодія з польськими колегами вже дала свої плоди: обмін безцінним досвідом в рамках симпозіуму допоміг підвищити кваліфікацію вузьких фахівців (гінекологів, гастроентерологів, урологів). Це дозволило удосконалити рівень діагностики, дало можливість своєчасно і ефективно лікувати судинні захворювання, тим самим поліпшивши якість життя пацієнтів Запорізького краю.

17.09.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР