Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Нейрохірург Запорізької обласної лікарні - переможець Чемпіонату світу з футболу серед лікарів 2018

Увеличить

Запорізька обласна клінічна лікарня може пишатися своїми співробітниками не тільки за їх блискучі професійні успіхи, але і високі світові досягнення в спорті. Нещодавно Артур Юрійович Ксензов, фахівець відділення нейрохірургії, в складі збірної України виборов золото в Празі на Чемпіонаті світу з футболу серед медиків.

Цей футбольний турнір для медичних працівників заснований ще в 1995 році іспанським пульмонологом професором Ферраном Морелем. З тих пір ось уже 24 роки поспіль лікарі з усього світу змагаються за звання кращої медичної футбольної збірної планети. Чемпіонат складається з 2 турнірів: спочатку на полі силами міряються лікарі у віковій групі 25-45 років, потім в поєдинок вступає старша команда «Masters» - фахівці від 45 років. Україна долучилася до боротьби за перемогу з 2013 року.

Цього року спортсменів медичної спільноти приймала Прага (Чехія). На футбольних полях за кубок переможців XXIV Чемпіонату світу з футболу серед лікарів змагалися понад 1000 фахівців з 22 країн і 5 континентів! Нашу збірну представляли лікарі 20 спеціальностей з 13 областей України. З гордістю відзначимо, що серед них був і нейрохірург Запорізької обласної лікарні Артур Ксензов.

До складу збірної України серед лікарів він потрапив після Чемпіонату України, який проводила Українська футбольна асоціація медиків. За результатами цього турніру сформувався склад національної лікарської футбольної збірної. Артур Юрійович в складі команди Masters (учасники старше 45 років) здобув першість над збірною лікарів Великобританії, Австрії, Ірландії, Литви, обіграв збірну США і Колумбії і в фіналі взяв участь в переможному завзятих поєдинку зі збірною Росії.

Чемпіонат світу приніс масу вражень і яскравих емоцій. «Я займаюся футболом з 4 класу, але в спортивному заході такого масштабу беру участь вперше. Тиждень в Празі на турнірі булв дуже насиченим емоційно: величезна кількість учасників, нові знайомства. Всі приїхали з групами підтримки і це теж створювало незабутній настрій. Дух змагань і суперництва на футбольному полі змінювався теплим спілкуванням в дружній атмосфері після гри. Наведу приклад: у нас була гра зі збірною Колумбії, яка завершилася 3: 2 на нашу користь і ми вийшли в фінал. Колумбійська збірна прийшла всім складом вболівала за нас на фінальному поєдинку з Росією», - ділиться враженнями Артур Ксензов.

Вже восени він готується до нового футбольного поєдинку - турніру в Вільнюсі. Від імені адміністрації і всього колективу ЗОКЛ вітаємо Артура Юрійовича з такою грандіозною перемогою. Бажаємо йому професійних успіхів, які будуть підкріплюватися яскравими спортивними досягненнями!

2.08.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР