Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Новорічний настрій, святкові ялинки та подарунки для ветеранів

Увеличить

Головна цінність будь-якого подарунка в турботі і увазі, які в ньому закладені. Цю істину, як ніхто інший знають люди похилого віку, ветерани, адже напередодні новорічних свят вони більше за інших потребують тепла спілкування, дорогих серцю спогадів, святкового настрою. Все це в переддень Нового року вони отримали від адміністрації Запорізької обласної лікарні з ініціативи міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

За дорученням Ігоря Шишки, головного лікаря Запорізької обласної лікарні вже традиційно напередодні свят профком лікарні відвідує ветеранів вдома. Цього року зимові свята не стали винятком: співробітники обласної лікарні відвідали кожного ветерана і вручили подарунки у вигляді головного символу Нового року - святкової красуні-ялинки. Кожну ялинку прикрасили іграшками з логотипами установи, щоб пенсіонери-медики пам'ятали і пишалися лікарнею, якій подарували довгі роки свого трудового життя.

Більше того, повагу до старших співробітники лікарні прищеплюють і своїм дітям, тому вони власноруч підготували для ветеранів тематичні листівки з щирими побажаннями здоров'я, щастя і довголіття.

Також важливою частиною святкових візитів стало вручення матеріальної допомоги від представників міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність». Спонсори, дізнавшись про те, що адміністрація ЗОКЛ опікується 18 ветеранами війни і праці, внесли свій внесок в передноворічні вітання.

«Відповідальне ставлення до життєвих проблем ветеранів, турбота про літнє покоління - один з важливих напрямків роботи нашого фонду. Живіть довго і щасливо, дорогі наші ветерани! Нехай у вашому житті буде багато сонячних днів!» - зазначив Вемір Давітян, віце-президент Запорізької філії міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність».

Ветерани з посмішками і сльозами радості зустрічали довгоочікуваних гостей. Без дзвінків і попереджень - вони твердо знають, що до них обов'язково приїдуть з рідної серцю лікарні. Більшість з ветеранів вже переступили 90-річну позначку, але як приємно бачити їх запал, коли вони ставлять чайник на плиту, щоб напоїти гостей теплим чаєм. Як приємно спостерігати їх наснагу, коли вони розпитують про колег, працюють чи їх старі друзі, про справи лікарні, передають вітання в відділення. У такі хвилини тільки сивина видає їх справжній вік, а ось очі світяться молодецьким запалом і неосяжною вдячністю за те, що про них не забувають.

 «Запорізькій обласній лікарні я присвятила більше 35-ти років,« пережила »5 головних лікарів. Скажу, що поважала кожного з них, а ось до Ігора Васильовича відчуваю особливу подяку. Адже так як він дбає про ветеранів, не дбав ніхто. В цьому році було 25 років, як я не працюю в лікарні, але про мене не забувають, завжди вітають, телефонують, щоб дізнатися про здоров'я, самопочуття, при першій же необхідності надають всю необхідну медичну допомогу. Окреме спасибі профспілковому комітету, раді ветеранів Запорізької обласної лікарні - кращої лікарні і кращому, рідному колективу», - ділиться Олександра Селіверстовна, в минулому медична сестра консультативної поліклініки ЗОКЛ.

Особливо зворушливим був візит до Олександра Жураченко, колишнього лікаря-стоматологу. У своєму шанобливому віці (майже 93 роки) Олександр Іванович пише вірші і твори, яких у нього вже накопичилося на кілька книг. Деякі з віршів він зачитав і, чесно зізнатися, сльози на очі навертаються від їх щирості, добродушності і чуттєвості. Як мило і приємно слухати його твори, адресовані в переддень Нового року Дідові Морозу, в яких він просить здоров'я для рідних і колег, процвітання і благополуччя для країни, доброти для всього світу. Це так по-дитячому наївно і так по-старечому мудро - зберегти віру в чудеса на все життя.

«Я вважаю, що наш святий обов'язок дбати про ветеранів, підтримувати їх, допомагати. Вони потребують свята, гарного настрою, турботи й уваги і дуже приємно, що ми можемо їм це подарувати, - розповідає Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної лікарні. - Кожного разу ми переконуємося, наскільки наші візити, листівки, дзвінки важливі для кожного з них, тому що дарують відчуття того, що вони не самотні, що їх пам'ятають, шанують і поважають. Я дуже вдячний, що в цьому році нашу ініціативу підтримав міжнародний благодійний фонд Олександра Петровського «Солідарність». Від імені адміністрації, колективу лікарні та ветеранів хочу сказати спасибі організаторам цього фонду».

Здавалося б, кожен раз приїжджаючи до ветеранів ми намагаємося щось віддати: поділитися своєю теплотою, вислухати, подарувати святковий настрій, але насправді отримуємо більше, ніж віддаємо. Це і мудрість, і доброта, і щира радість від того, що на обличчях ветеранів з'являються посмішки. Сподіваємося, що ми зможемо вітати кожного з них особисто ще багато-багато років!

29.12.2017 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів.

Перелік актуальних вакансій

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР