Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Пацієнт клініки ортопедії та спортивної травми: «Лікарі-ортопеди подарували мені найдорожчий подарунок - життя без болю»

Увеличить

67-й день народження для жителя Запоріжжя Олександра Михайловича стане самим незабутнім. Це свято він зустрів в Запорізькій обласній лікарні, у відділенні ортопедії, артрології і спортивної травми, і в подарунок отримав можливість вільно рухатися і забути про біль в суглобі.

Олександр Михайлович все життя провів за кермом, останні роки працював водієм маршрутного таксі. Займався сім'єю, улюбленою справою, радів онукам, але насолоджуватися життям в повному обсязі йому заважав біль в суглобі. Ще в далекому 1992 році він отримав травму, перелом шийки стегна, переніс низку операцій. З тих пір (більше 20 років!) Біль в тазостегновому суглобі його не покидав.

«Після травми я відновився, але біль в суглобі залишився, не було тієї рухливості в нозі. Це заважало працювати, активно жити. Потім з'явилася кульгавість, почалося викривлення хребта. Лікарі говорили, що виправити все може тільки операція», - ділиться чоловік.

Необхідне лікування Олександр Михайлович пройшов в клініці ортопедії, артрології і спортивної травми. Як і безліч запорожців, він став одним з учасників обласної медичної програми «Назустріч людям», яка дозволила йому далі жити повноцінним життям.

За словами головного лікаря Запорізької обласної лікарні Ігоря Шишки, бюджетна програма активно діє в Запорізькій області і реалізовується в тому числі в обласній лікарні. В рамках цієї соціальної ініціативи депутатським корпусом виділяються кошти з обласного бюджету для закупівлі ендопротезів, кришталиків, витратних матеріалів для оперативних втручань.

Щорічно в клініці ортопедії та спортивної травми Запорізької обласної лікарні в рамках бюджетної програми, як і Олександр Михайлович, оперуються близько 200 пацієнтів з різними патологіями великих суглобів. Іван Забєлін, завідувач клінікою, розповів, що за результатами обстежень у пацієнта було діагностовано посттравматичний коксартроз. Це означає, що в результаті давньої травми у пацієнта почалося прогресуюче руйнування кульшового суглоба.

Щоб позбавити його від болю в суглобі і повернути радість руху хірурги-ортопеди провели заміну кульшового суглоба (ендопротезування). Варто відзначити, що в клініці ортопедії встановлюються більш 15 різновидів штучних суглобів як зарубіжних, так і вітчизняних виробників. Для кожного пацієнта вид імпланта підбирається індивідуально, з урахуванням віку, ваги, загального стану здоров'я та ін. показників, щоб максимально швидко відновити рухові функції.

Олександр Михайлович підтверджує - встав на ноги вже на наступний день після операції. На першу добу після заміни суглоба почалася і активна реабілітація пацієнта під керівництвом реабілітолога клініки. Через 10 днів після госпіталізації він з відмінним самопочуттям і настроєм виписується додому. Своє перебування в клініці, особливо день операції, Олександр Михайлович запам'ятає надовго, адже він випав якраз на його 67-й день народження: «Мій лікар привітав мене прямо на операційному столі і пообіцяв, що біль в суглобі мене більше не потурбує. Мені важко передати, наскільки це важливий і цінний для мене подарунок. Минуло так мало часу після операції, але я вже відчуваю значні поліпшення, у мене наче відкрилося друге дихання. Тепер я буду вільно рухатися, жити заради моїх рідних, піклуватися про онуків. Щиро дякую всім, хто звернув увагу на мою проблему зі здоров'ям і надав мені допомогу в її вирішенні».

6.11.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР