Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Презентація нового обладнання, актуальні доповіді провідних ендоскопістів - в ЗОКЛ пройшла профільна конференція до ювілею установи

Увеличить

Запорізька обласна лікарня продовжує приймати на базі закладу учасників науково-практичних конференцій. В рамках святкування 70-річчя в КУ «ЗОКЛ» ЗОР вже відбулися наукові заходи щодо судинної хірургії і анестезіології. Цього разу в обласній лікарні Запоріжжя зібралися ендоскопісти, хірурги і гастроентерологи з усієї України, щоб обговорити «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії».

Патологія органів шлунково-кишкового тракту сьогодні досить поширена проблема. Згідно з даними Центру медстатистики МОЗ України, кожен шостий житель нашої країни страждає від хвороб органів травлення. Ефективне лікування цих патологій неможливо без ретельної ендоскопічної діагностики. Саме цьому актуальному питанню і була присвячена профільна конференція в Запорізькій обллікарні.


«Ендоскопія - напрямок медицини, який дозволяє передбачити і попередити розвиток найважчих захворювань, в тому числі, онкопатологій. Тому наша конференція і присвячена сучасним можливостям ендоскопії та сьогодні всі свої зусилля ми сфокусували на обговоренні цих актуальних питань. Крім того, нам є чим пишатися і поділитися з колегами, адже у нашої ендоскопічної служби багата історія, величезний досвід роботи, матеріально-технічна база, яка постійно модернізується», - підкреслив Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні.


Наголосив на важливості діагностичної служби в лікуванні пацієнтів Запорізького краю і заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков, який взяв участь в урочистому відкритті конференції. Єгор Олександрович нагородив колектив ендоскопічного відділення і вручив закладу сертифікат на обладнання - ендоскопічний комплекс Olympus експерт-класу. Заступник голови облради також акцентував увагу, що обласна влада акумулює зусилля, щоб ще більше поліпшити матеріально-технічне забезпечення медустанов і оснастити лікарні медичним обладнанням європейського рівня в потрібному обсязі.

Відділення ендоскопії Запорізької обласної лікарні працює вже близько 30 років. Щорічно фахівці виконують більше 8 тис. досліджень: проводять весь спектр діагностики верхніх дихальних шляхів, шлунково-кишкового тракту, виконують лікувальні заходи - видаляють сторонні тіла і новоутворення, зупиняють кровотечі без операції, ендоскопічно. Але завдяки новій ендоскопічній стійці Olympus EVIS EXERA III CV-190, діагностика та лікування пацієнтів Запорізької області вийдуть на новий рівень.

Як розповів завідувач відділення ендоскопії КУ «ЗОКЛ» ЗОР Олександр Денисенко, раніше проривом в медицині вважалася можливість виявити захворювання шлунково-кишкового тракту і пухлини розміром до декількох сантиметрів. Сьогодні ж придбане обладнання дозволить ендоскопісту діагностувати зміни слизового шару ще до появи новоутворень і таким чином попередити розвиток пухлин. Серед переваг нового обладнання:

  • висока якість візуалізації
  • яскравість і контрастність зображення
  • відмінна деталізація

Ці параметри забезпечують максимальну діагностичну цінність досліджень, дають можливість провести огляд швидко, якісно і максимально комфортно для пацієнта. Підтверджує це Ніна Іванівна, пацієнтка відділення, яка встигла відчути всі «плюси» нової стійки. Жінка ділиться, проходила діагностику перед операцією і дуже переживала, боялася неприємних відчуттів. Але діагностика не принесла ніякого дискомфорту завдяки професіоналізму ендоскопістів обллікарні та сучасному обладнанню. Варто відзначити, що КУ «ЗОКЛ» ЗОР - друга обласна лікарня в Україні, де встановлена ​​така техніка експерт-класу.

Можливості нової стійки в роботі в рамках конференції продемонстрували фахівці обласної лікарні за допомогою відеотрансляції операцій. Свої напрацювання та досвід також представили провідні ендоскопісти України. Важливо, що профільну конференцію в ЗОКЛ відвідали гастроентерологи, хірурги і терапевти - фахівці, які в безпосередньому контакті з ендоскопіст надають допомогу пацієнтам з захворюваннями шлунково-кишкового тракту і органів дихання. Метою заходу було ознайомити їх з можливостями ендоскопічної служби, ще раз нагадати про важливість діагностики і акцентувати увагу, що багато патологій сьогодні можна вилікувати ендоскопічно, без традиційної операції.

6.11.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР