Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Рентгенангіографічна служба Запорізької обласної лікарні відзначила 25-річний ювілей

Увеличить

У квітні своє 25-річчя з дня заснування відзначає рентгенангіографічна служба Запорізької обласної клінічної лікарні. За чверть століття фахівці пройшли шлях від діагностичного кабінету ангіографії до самостійного структурного підрозділу, де за рік проводиться більше 2 тисяч досліджень.

Про можливості рентгенангіографіческой служби Запорізької обласної лікарні

«Коронарографія, стентування артерій, емболізація пухлин - на сьогодні в нашому відділенні проводяться практично всі види ангіографічних досліджень та ендоваскулярних втручань, - коментує Раміні Торія, завідувач відділення рентгеноангіографії і ендоваскулярної хірургії ЗОКЛ, лікар вищої категорії. - За рік наші фахівці виконують понад 300 досліджень судин серця, понад 100 стентувань коронарних артерій, близько 200 установок кардіостимуляторів і т.д. Більш того ми можемо одночасно досліджувати кілька областей - одномоментно проводити діагностику судин серця і нижніх кінцівок, досліджувати периферичні судини і судини головного мозку».

Це внутрішньосудинні діагностичні процедури і операції, які проводяться без розрізів - через проколи в стегні або кисті в кілька міліметрів. Подібні втручання можна назвати по-справжньому ювелірними, адже фахівці працюють інструментами всього 2,5 міліметрів в діаметрі.

Завдяки сучасній ангіографічній установці Toshiba у відділенні доступний широкий спектр діагностики та ендоваскулярних операцій

Відділення оснащене сучасним обладнанням - ангіографічною установкою Toshiba, яка дозволяє лікарям проводити надскладні операції, впроваджувати новітні методики діагностики та надавати жителям запорізької області життєво необхідну допомогу. «Сьогодні впровадження нових методик в наших операційних можливо завдяки наявності ангіографічної установки Toshiba, найсучаснішої в нашій області. Ця апаратура дозволяє нам значно розширити спектр діагностичних і ендоваскулярних втручань, використовувати в роботі нові інструменти, стенти. Це в свою чергу дає можливість зробити наші дослідження максимально точними, а операції - абсолютно безпечними та комфортними для пацієнтів», - зазначив Дмитро Руденко, лікар-рентгенолог Запорізької обласної лікарні, асистент кафедри урології та променевої діагностики ЗДМУ.

  

Якщо обстеження показує, що у пацієнта закупорка судин - встановлюється стент, щоб розширити артерію і поліпшити кровообіг. При пухлинах, аневризмах, мальформаціях виконується емболізація артерій (перекриття кровотоку судин, які живлять пухлину). Такі операції - ефективний спосіб вирішити проблему зі здоров'ям пацієнта, і відмінна альтернатива звичайному відкритому втручанню

Коронарографія і стентування коронарних артерій допомагають уникнути серцевої катастрофи

Всі переваги ендоваскулярної діагностики та лікування на своєму прикладі відчув Геннадій Олександрович, 59-річний пацієнт Запорізької обласної лікарні. Житель Приазовського району недавно переніс інфаркт міокарда, і щоб не допустити повторення серцевої катастрофи пацієнту провели коронарографію. Це обстеження сьогодні в усьому світі вважається найточнішим і достовірним методом діагностики судин серця. Результати коронарографії показали звуження судин, тому було прийнято рішення про встановлення стента - конструкції, яка розширює серцеві артерії і відновлює приплив крові до серця.

Геннадій Олександрович ділиться, і діагностику і операцію переніс дуже легко: «Процедури швидкі і абсолютно безболісні, команда спрацювала відмінно. Вже ввечері в день операції я міг вставати, обходитися без сторонньої допомоги. Про те, що всього пару днів назад мені провели серйозну операцію на серці, мені нагадує лише крихітний прокол на зап'ясті. Я дуже вдячний і команді відділення ангіографії, і лікарям кардіологічного відділення за своєчасну кваліфіковану допомогу. Сьогодні виписуюся додому в бадьорому настрої і з надією на краще», - розповідає про свій досвід лікування серцевої патології в Запорізькій обллікарні пацієнт.

В даний час серцево-судинні захворювання є головною причиною смертності у світі. І це при тому, що 80% трагічних випадків можна запобігти, якщо вчасно звернутися за спеціалізованою допомогою. Фахівці рекомендують пройти діагностику судин серця (коронарографію) якщо:

  • Вас турбує біль у серці, біль в грудній клітці
  • У вас діагноз «серцева недостатність» («стенокардія», «ішемічна хвороба серця», був інфаркт міокарда
  • Вас турбує аритмія
  • Лікування проблем з серцем не приносить результатів.
10.04.2019 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько-консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР