Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


Ревматологи Запорізької обласної лікарні представили доповідь на великому конгресі в Чикаго

Увеличить

Міжнародний медичний проект «Fit for Work» в Брюсселі, Міжнародний конгрес в Кракові, Європейський форум в Амстердамі - тільки кілька останніх наукових подій, де ревматологи ЗОКЛ були зі своїми напрацюваннями. 21 жовтня цей перелік поповнився ще одним досягненням: участю в з'їзді Американського коледжу ревматології (ACR-2018) в Чикаго.

З 19 по 24 жовтня 2018 року в м. Чикаго (США) проходить всесвітньо відомий і найбільший в світі з'їзд Американського коледжу ревматології (American College of Rheumatology 2018). Щорічно в ньому беруть участь близько 20-25 тис. учасників різних спеціальностей: ревматології, травматології, артрології та ін. 21 жовтня до настільки грандіозної події долучилися і наші колеги: Дмитро Рекалов, д.мед.н, професор, завідувач відділення ревматології з центром імунобіологічної терапії та Анна Приткова, лікар ревматолог ЗОКЛ.

Дмитро Геннадійович з колегою представили на з'їзді постер на тему: «Association between inflammation and changes in kidney function IN PATIENTS WITH EARLY RHEUMATOID ARTHRITIS» під редакцією Рекалова Д., Приткова А.В., Нікітіної Д.Р. Зокрема, робота стосувалася питань порушення функції нирок у пацієнтів з ревматоїдним артритом. Відзначимо, що робота запорізьких ревматологів дуже зацікавила зарубіжних колег і викликала чимало дискусій в науковому середовищі. «Дуже приємно відзначити, що вперше в цьому році ми єдині фахівці з України, робота яких була схвалена і ми були запрошені для участі в конференції. Крім того, організатори наскільки зацікавилися нашою доповіддю, що оплатили нашу участь, проживання та переліт. Для нас важливо, що наша публікація-постер оголошена в архівах конференції і визнана презентація нашої роботи. Це означає, що у нас є унікальний досвід в цій сфері і нам є, що сказати світовій науковій спільноті», - зазначив Дмитро Геннадійович.

Програма ACR-2018 дуже насичена і захід триватиме ще кілька днів. Але вже зараз можна сміливо констатувати той факт, що участь в конгресах такого високого рівня - знакова для подальшого розвитку клінічної та наукової діяльності фахівців-ревматологів не тільки в Запоріжжі, а й у всій Україні. Фахівці відділення ревматології з центром імунобіологічної терапії ЗОКЛ на чолі з завідувачем Дмитром Рекаловим впевнено «взяли курс» на безперервне вдосконалення і розвиток, і ми бажаємо подальших успіхів і вражаючих результатів на цій ниві!

22.10.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР