Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


У Запорізькій обллікарні з'явилася пам'ятна алея, присвячена 70-річчю заснування установи

Увеличить

В рамках святкування 70-річного ювілею з дня заснування Запорізької обласної клінічної лікарні на території лікарні відкрили паркову зону. Тепер співробітники установи, пацієнти, їхні рідні зможуть пройтися по оновленій алеї, відпочити на лавочках в тіні хвойних дерев, помилуватися яскравими квітами і кущами на клумбах.

Місце розташування нової зеленої зони вибрано невипадково: щорічно консультативну поліклініку КУ «ЗОКЛ» ЗОР відвідують понад 120 тис. пацієнтів. Тому пам'ятна паркова алея з доріжками і лавками створена між будівлею консультативної поліклініки і діагностичним корпусом обласної лікарні. Така ідея виникла у колективу установи для підтримки пацієнтів та їх рідних, створення умов для ще більш комфортного перебування в обллікарні.

Долучилися до створення нового парку і взяли участь в урочистому відкритті алеї і представники керівництва області. Владислав Марченко, заступник голови Запорізької облради, і Едуард Гугнін, заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації, привітали всіх зі святом і подякували колективу лікарні за прекрасну ініціативу створення такого куточка затишку і комфорту.

За кілька годин роботи територія між корпусами ЗОКЛ змінилася до невпізнання: навколо пам'ятної алеї з'явилися 50 сосен, понад 100 кущів та квітів, що переливаються барвами осені. До створення парку долучилися співробітники всіх структурних підрозділів лікарні. Не дивлячись на будній день і щільний робочий процес, співробітники змогли виділити трохи часу і висадили іменне дерево кожен свого підрозділу.


«Сьогодні у нас дійсно свято, адже ми залишимо частинку історії у вигляді цієї пам'ятної алеї на честь 70-річчя Запорізької обласної лікарні. Мені дуже приємно, що співробітники з ентузіазмом підтримали ідею створення парку, об'єдналися і сьогодні з відмінним настроєм, позитивом беруть участь в цьому заході. Таким чином ми покращуємо екологію, піклуємося про естетичні почуття наших пацієнтів, відвідувачів, колег, створюємо такий куточок енергетичної підзарядки, затишку і комфорту. Відкриття нової алеї в обласній лікарні стало можливим завдяки фінансовій підтримці спонсорів. Незабаром ми встановимо пам'ятний знак на вході в парк, де висловимо подяку всім меценатам, які надали допомогу в створенні паркової зони», - прокоментував Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні.


Також Ігор Васильович зазначив, що святкові заходи на честь 70-річчя ЗОКЛ тривають. Попереду в установі заплановані 3 серйозних науково-практичних конференції з анестезіології, ендоскопії та офтальмології, а також республіканська конференція з трансплантації. Святковий концерт, як кульмінація низки ювілейних подій, відбудеться 30 листопада.

Всі фото можна завантажити за посиланням: https://www.facebook.com/pg/zokb.official/photos/?tab=album&album_id=472118499960567

8.10.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР