Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


В рамках святкування ювілею Запорізької обласної лікарні в установі відбулася науково-практична конференція для анестезіологів

Увеличить

У Запорізькій обллікарні триває низка заходів, присвячених 70-річчю заснування. В рамках святкування ювілею в КУ «ЗОКЛ» ЗОР відбулася міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії».

«Сьогодні у нас в лікарні знакова подія, адже конференція присвячена не тільки 70-річчю Запорізької обласної лікарні, а й ювілею анестезіологічної служби. Згідно з архівними даними, вона теж була створена в 1948 році, тому спільно із Запорізькою обласною лікарнею відзначає 70-ту річницю від дня заснування», - підкреслив важливість заходу Ігор Шишка, головний лікар Запорізької обласної клінічної лікарні.

В урочистому відкритті науково-практичної конференції взяв участь Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної державної адміністрації. «Запорізька обллікарня - це медустанова, яка задає темп в медицині регіону. За 70 років роботи тут склалися свої традиції, з'явилися династії іменитих фахівців, акумульовано безцінний досвід, який сьогодні переймають лікарі з усієї України», - звернувся до учасників конференції Костянтин Бриль. Голова облдержадміністрації також підкреслив, що зі свого боку, керівництво регіону приділяє увагу матеріально-технічному забезпеченню закладу і вручив сертифікати на обладнання для відділень реанімації та анестезіології Запорізької обласної лікарні. Також Костянтин Іванович відзначив нагородами роботу анестезіологів КУ «ЗОКЛ» ЗОР.

Після відкриття учасники конференції перейшли до теоретичної частини, де доповіді про сучасні технології лікування пацієнтів в критичних станах представили анестезіологи з усієї України. Своїми напрацюваннями і накопиченим досвідом поділилися також фахівці Запорізької обласної лікарні. Як зазначив Сергій Гриценко, завідувач кафедри анестезіології ЗМАПО, за десятиліття роботи служба анестезіології досягла великих висот. Проте, питання знеболювання і безпеки пацієнта під час операції ніколи не втратять своєї актуальності.

На сьогодні Запорізька обласна клінічна лікарня - провідна медустанова області, де виконуються надскладні, унікальні для регіону операції. Це трансплантації органів, серйозні кардіохірургічні втручання, оперативне лікування тромбоемболії легеневої артерії, розривів аорти та ін. Без бригади висококваліфікованих фахівців анестезіологів і реаніматологів їх проведення було б неможливим.

Зараз в ЗОКЛ спеціалізовану допомогу пацієнтам надає 7 структурних підрозділів анестезіології за напрямками, більше 60 висококваліфікованих фахівців. «Всі види знеболення, які на сьогодні найбільш актуальні і безпечні для пацієнта, застосовуються в обллікарні. Ми узагальнили світовий досвід, розробили власні протоколи і сьогодні впроваджуємо ці інноваційні методики в своїй практиці. У тому числі і види анестезії, які дозволяють контролювати стан пацієнта не тільки під час операції, але і в післяопераційному періоді. Вони дозволяють пацієнтам почувати себе комфортно: не відчувати болю і не обмежувати активність після операції», - розповіла про сучасні методи анестезії Валентина Гаврилюк, завідуюча відділенням анестезіології Запорізької обласної лікарні.

Друга частина конференції була присвячена вдосконаленню практичних навичок лікарів-анестезіологів. В рамках заходу відбулася низка майстер-класів з блокади нервових сплетінь під УЗД контролем, постановки центрального венозного доступу, післяопераційної тривалої епідуральної аналгезії. Фахівці обллікарні Вікторія Товкачевська, Богдан Брік, Олена Комаренко і Наталія Павелко продемонстрували відточені навички проведення складних методик знеболювання колегам-учасникам конференції.

Нагадаємо, що в рамках 70-річчя Запорізької обласної лікарні заплановано проведення ще трьох науково-практичних заходів з ендоскопії, офтальмології та трансплантації.

23.10.2018 Додатково по цій темі ->

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР