Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53


 

Новини.

 
 • Сторінки :  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 •  ...
 • 81
 • >>
5.12.18 Збільшити

70 років на варті здоров'я - Запорізька обласна клінічна лікарня відзначила ювілей

У концертному залі ім. Глінки пройшов урочистий захід на честь 70-річчя Запорізької обласної клінічної лікарні. Це значуща подія і для співробітників установи, і для всіх запорожців, адже за цією датою стоїть не тільки кропітка праця колективу ЗОКЛ, наукові прориви і досягнення, а й врятовані життя мільйонів наших земляків.

29.11.18 Збільшити

Медики Запорізької області обговорили сучасні підходи до терапії мозкового інсульту на профільній конференції в ЗОКЛ

Напередодні 70-річного ювілею провідного медичного закладу області - Запорізької обласної лікарні триває низка науково-практичних заходів, симпозіумів та майстер-класів всеукраїнського масштабу. 27 листопада не стало винятком: в рамках обласної конференції медики обговорили одну з найгостріших і глобальних проблем людства - боротьбу з ішемічним інсультом.

22.11.18 Збільшити

Провідні українські та зарубіжні трансплантологи обговорювали в Запорізькій обллікарні перспективи трансплантації і донорства органів

У листопаді цього року Запорізька обласна лікарня відзначає 70-річний ювілей. За роки роботи фахівці установи досягли високого рівня в різних галузях медицини, в тому числі трансплантації органів. Свій накопичений десятиліттями досвід фахівці представили на конференції «Актуальні проблеми трансплантації і донорства органів».

13.11.18 Збільшити

На конференції з офтальмології Запорізької обласної лікарні презентували унікальне лазерне обладнання для лікування захворювань сітківки

Уже традиційно в рамках святкування 70-річчя Запорізької обласної лікарні пройшла науково-практична конференція. Цього разу захід був присвячений «Сучасним питань діагностики та лікування захворювань сітківки та зорового нерву». Профільну конференцію відвідали офтальмологи з усієї України, а також зарубіжні фахівці.

6.11.18 Збільшити

Презентація нового обладнання, актуальні доповіді провідних ендоскопістів - в ЗОКЛ пройшла профільна конференція до ювілею установи

Запорізька обласна лікарня продовжує приймати на базі закладу учасників науково-практичних конференцій. В рамках святкування 70-річчя в КУ «ЗОКЛ» ЗОР вже відбулися наукові заходи щодо судинної хірургії і анестезіології. Цього разу в обласній лікарні Запоріжжя зібралися ендоскопісти, хірурги і гастроентерологи з усієї України, щоб обговорити «Сучасні діагностичні та лікувальні технології в ендоскопії».

6.11.18 Збільшити

Пацієнт клініки ортопедії та спортивної травми: «Лікарі-ортопеди подарували мені найдорожчий подарунок - життя без болю»

67-й день народження для жителя Запоріжжя Олександра Михайловича стане самим незабутнім. Це свято він зустрів в Запорізькій обласній лікарні, у відділенні ортопедії, артрології і спортивної травми, і в подарунок отримав можливість вільно рухатися і забути про біль в суглобі.

2.11.18

Міома матки - лікування поширеного жіночого захворювання

Божевільний темп сучасного життя, неправильне харчування і різке погіршення клімату провокують розвиток безлічі небезпечних жіночих захворювань. Серед них медичні фахівці виділяють міому матки. Цей діагноз здатний поставити в ступор навіть найбільш стійку представницю жіночої статі, проте не потрібно лякатися його передчасно. У наші дні існує цілий ряд методів ефективного лікування міоми. Якщо своєчасно виявити захворювання, і правильно вибрати спосіб його лікування, лікар допоможе повернути жінці здорове повноцінне життя, без відчуттів болю і дискомфорту.

1.11.18 Збільшити

Співробітники Запорізької обласної лікарні взяли участь в напівмарафоні 2nd Zaporizhstal Half Marathon

На минулих вихідних в Запоріжжі відбулося масштабне свято спорту - всеукраїнський біговій напівмарафон. Серед 1700 учасників-бігунів з усієї країни були і наші співробітники: лікарі, інтерни та керівники різних структурних підрозділів лікарні. Але багатолюдно було не тільки на біговій доріжці: на підтримку колег, ціла група уболівальників ЗОКЛ розгорнула активну кампанію з кульками, прапорами, постерами і пам'ятними подарунками для фінішерів.

23.10.18 Збільшити

В рамках святкування ювілею Запорізької обласної лікарні в установі відбулася науково-практична конференція для анестезіологів

У Запорізькій обллікарні триває низка заходів, присвячених 70-річчю заснування. В рамках святкування ювілею в КУ «ЗОКЛ» ЗОР відбулася міжрегіональна науково-практична конференція «Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії».

22.10.18 Збільшити

Ревматологи Запорізької обласної лікарні представили доповідь на великому конгресі в Чикаго

Міжнародний медичний проект «Fit for Work» в Брюсселі, Міжнародний конгрес в Кракові, Європейський форум в Амстердамі - тільки кілька останніх наукових подій, де ревматологи ЗОКЛ були зі своїми напрацюваннями. 21 жовтня цей перелік поповнився ще одним досягненням: участю в з'їзді Американського коледжу ревматології (ACR-2018) в Чикаго.


 • Сторінки :  
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 •  ...
 • 81
 • >>

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР