Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53

Терапія  ->  

Госпітальне відділення для інвалідів і ветеранів війни

Відділення засновано Наказом Запорізького Обласного відділу охорони здоров'я №23 в 1983 р. на 50 ліжок, в 1992 р. реорганізовано на 30 ліжок.

Напрями діяльності відділення - терапія, геріатрія, надається планова медична допомога інвалідам і ветеранам ВВВ, воїнам-афганцям, учасникам бойових дій (в т.ч. демобілізованим учасникам АТО), а також особам до них прирівняним (діти війни, які мають 1 або 2-ї групи інвалідності) Запорізької області, м.Запоріжжя.

Завідуюча відділенням: Красько Валентина Вікторівна, стаж роботи лікарем - 11 років, стаж роботи зав. відділенням: виконувала обов'язки - 1 рік, завідує - 4 роки., перша категорія по терапії з квітня 2015 р.

Лікарі відділення:

  • Скворцов Олександр Іванович, закінчив Новосибірську державну медичну академію в 2007р., лікар-терапевт 2 категорії.

Старша медсестра Ісаєва Валентина Іванівна, вища категорія по терапії.

Відділення курує кафедра клінічної фармакології, фармації, фармакотерапії та косметології ЗДМУ. Завідувач кафедри проф.Крайдашенко О.В., доцент кафедри Красько Н.П. щодня проводять обходи пацієнтів у відділенні.

Структура відділення: госпітальне відділення для інвалідів і ветеранів війни КУ «ЗОКЛ» ЗОР є структурним підрозділом КУ "ЗОКЛ" ЗОР. Відділення розгорнуто на 30 ліжок. Має 9 палат: 6 палат - чотиримісні і 3 палати двомісні, 1 ізолятор. У всіх палатах є нові меблі, побутова техніка (холодильники, телевізори), окремий санвузол, душова кімната. Створені гідні умови перебування, лікування пацієнтів пільгової категорії.

Переваги проходження обстеження і лікування в госпітальному відділенні для інвалідів та ветеранів війни - надання хворим медичної допомоги в госпітальному відділенні ЗОКЛ відповідає 3-му рівню, а саме:

  • висотехнологічні інструментальні обстеження (ЕХО-КС, підготовка до проведення коронарографії, КТ, МРТ в різних режимах, добове моніторування АТ, ЕКГ, спірометрія і тд.),
  • консультації фахівців усіх напрямків, будь-якої складності (кардіолог, пульмонолог, офтальмолог, кардіохірург, ангіохірург і т.д.)

Проводиться підбір індивідуальної терапії з урахуванням даних обстежень, віку пацієнта, стану елімінувальних органів, наявності побічних ефектів.

Госпіталізація в госпітальне відділення для інвалідів і ветеранів війни здійснюється, згідно показань / протипоказань. Для госпіталізації необхідно направлення з ЛПУ за місцем проживання, потім звернутися в кабінет №12 консультативної поліклініки КУ «ЗОКЛ» ЗОР.

Робота консультативної поліклініки. Щодня в  консультативній поліклініці веде прийом лікар Скворцов Олександр Іванович, по середах пацієнти оглядаються доцентом кафедри клінічної фармакології, фармації, фармакотерапії та косметології Красько Н.П. Щочетверга з 10:00 до 12:00 пацієнтів консультує Красько В.В., завідуюча госпітальних відділенням, головний позаштатний спеціаліст з надання медичної допомоги демобілізованим учасникам АТО ДОЗ ЗОДА.

Наші контакти:

766-34-72 - кабінет №12 поліклініки (для мешканців м. Запоріжжя)

(061) 769-81-39 (для іногородніх пацієнтів)

Красько Валентина Вікторівна: (099) 28-29-179, (096) 201-22-94.

Скворцов Олександр Іванович: (095) 421-15-17.
 

Новини

6.05.16

Губернатор привітав ветеранів війни - пацієнтів госпітального відділення нашої лікарні

6 травня ветеранів Великої Вітчизняної, які боролися за мирне небо на фронті і в тилу, привітав Костянтин Бриль, голова Запорізької обласної державної адміністрації.

4.06.15

Подяка колективу госпітального відділення, реєстратурі консультативної поліклініки і дільничному лікарю-терапевту консультативної поліклініки Кучеренко Ользі Іванівні

20.05.15

Подяка колективу госпітального відділення.


Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР