Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53

Хірургія  ->  

Відділення ортопедії, артрології та спортивної травми

Лікування суглобів в клініці ортопедії, артрології та спортивної травми Запорізької обласної лікарні - це можливість для вас і ваших близьких отримати медичне обслуговування у лікарів вищої кваліфікації, дбайливе ставлення персоналу і здоров'я на довгі роки.

Завідує відділенням Іван Миколайович Забєлін, кандидат медичних наук.

Ми працюємо в тісній співпраці з кафедрою травматології і ортопедії ЗДМУ і є її постійною клінічною базою. Клініка ортопедії, артрології і спортивної травми - це одна з небагатьох в Запорізькому регіоні ортопедо - травматологічних структур, яка використовує в своїй роботі більш ніж 40-річний досвід наукової та практичної діяльності кафедри. Завідує кафедрою Головаха Максим Леонідович, професор, доктор медичних наук, лікар ортопед - травматолог вищої категорії. Стаж роботи - понад 23 роки.

У відділенні ортопедії, артрології і спортивної травми Запоріжжя проводиться діагностика та лікування травм і захворювань таких суглобів: 

Використання передових хірургічних методик і технологій, які відповідають європейським стандартам, гарантують ефективне лікування, швидке відновлення і відмінний косметичний результат.

Основна мета нашої роботи - в найкоротші терміни повернути вас на колишній рівень фізичної активності і повернути радість руху!

ЧОМУ ОБИРАЮТЬ НАС?

Заради вашого здоров'я тут об'єднані багаторічний досвід, сучасне лікувально-діагностичне та реабілітаційне обладнання, комфортні умови перебування та обслуговування.

У клініці проводиться точна діагностика травм і захворювань: комп'ютерна (КТ) та магнітно-резонансна томографія (МРТ), цифрова рентгенографія, денситометрія, ультразвукова та інші методи діагностики, які дозволяють поставити діагноз швидко, точно і безболісно.

Наша команда надає висококваліфіковану медичну допомогу і докладає максимум зусиль для забезпечення комфортних умов для пацієнта в процесі його перебування в клініці.

Ми уважно стежимо за основними тенденціями в світі медичної науки: лікарі регулярно відвідують міжнародні медичні конгреси і проходять стажування у провідних клініках Європи та Росії, успішно впроваджуючи передові вітчизняні та європейські методики у свою практику.

СМІЛИВО ЗВЕРТАЙТЕСЯ ДО НАС ЗА ДОПОМОГОЮ, ЯКЩО У ВАС:

 • Вроджені, набуті і посттравматичні захворювання і деформації опорно-рухового апарату;
 • Свіжі та застарілі пошкодження м'язів, сухожиль, хрящів, менісків, сумково-зв'язкового апарату суглобів  верхньої та нижньої кінцівок (гостра і хронічна нестабільність);
 • Помилкові суглоби і неправильно зрощені переломи кісток;
 • Артрити і артрози великих суглобів різної етіології;
 • Пухлини, пухлиноподібні захворювання опорно-рухового апарату;
 • Остеохондропатії та їх наслідки.

ПРИОРІТЕТНИМИ НАПРЯМКАМИ РОБОТИ КЛІНІКИ Є:

Завдяки їм ви позбавитеся від болю в суглобі (колінному, плечовому, ліктьовому, гомілковостопному) і в короткі терміни повернетеся до колишньої фізичної активності. Операція проводиться через 2 крихітних проколи, за рахунок чого досягається максимальний косметичний ефект і мінімальний післяопераційний больовий синдром. Тривалість госпіталізації - всього 2-3 дні!

2. Ендопротезування колінного і кульшового суглобів. Фахівці клініки мають високий рівень і багаторічний досвід операцій із заміни колінного і кульшового суглобів в Запоріжжі. Індивідуальний підбір високоякісного та сучасного ендопротеза світових виробників дозволить вам знову відчути радість руху .

3. Естетична ортопедія (оперативне лікування «шишок» і «кісточок» на стопі) і корекція форми нижніх кінцівок. Ці проблеми найчастіше виникають у жінок, тому ми 

пропонуємо їх рішення з максимальним косметичним ефектом в незалежності від ступеня деформації.

4. Індивідуальні програми реабілітації дозволять швидше відновитися після операції, запобіжать розвиток ускладнень, прискорять процес одужання і дають можливість швидше повернутися до активного способу життя.

Сучасні безопераційні методи лікування травм і захворювань опорно-рухового апарату: ударно-хвильова терапія, ін'єкції факторів росту, внутрішньосуглобові ін'єкції препаратів гіалуронової кислоти.

 

ПЕРЕВАГИ ЛІКУВАННЯ В НАШІЙ КЛІНІЦІ:

 1. Високий рівень професіоналізму співробітників, за плечима яких - багаторічний практичний досвід у спортивній травматології та ортопедії, тисячі успішних операцій і вдячних пацієнтів.
 2. Ретельна передопераційна підготовка та обстеження.
 3. Медичне обладнання та інструментарій останнього покоління провідних світових виробників: Страйкер, Артрекс (США) - гарантія високого рівня операцій та успішного результату лікування.
 4. Малотравматичні прогресивні методики оперативного лікування суглобів.
 5. Одноразові медичні витратні матеріали - запорука безпеки пацієнта.
 6. Бездоганний сервіс і комфортабельні умови перебування в клініці.
 7. Індивідуальні програми реабілітації, які прискорюють процес одужання і дають можливість швидше повернутися до активного способу життя .
 8. Післяопераційна підтримка і спостереження до повного одужання.

Звернутися в нашу клініку можуть пацієнти з усіх областей України та з інших країн. Ми щохвилини докладаємо сили і знання всієї нашої команди, щоб повернути Вам і Вашим близьким радість руху!

 


Головаха Максим Леонідович, завідуючий кафедрою травматології та ортопедії ЗДМУ, професор, доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії. 	 
Твердовський Анатолій Олегович, лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Головаха Максим Леонідович, завідуючий кафедрою травматології та ортопедії ЗДМУ, професор, доктор медичних наук, лікар ортопед-травматолог вищої категорії.

Твердовський Анатолій Олегович, лікар ортопед-травматолог вищої категорії

Новохатченко Євген Сергійович, лікар ортопед-травматолог
Младьонов Антон Валерійович, лікар ортопед-траматолог

Новохатченко Євген Сергійович, лікар ортопед-травматолог

Младьонов Антон Валерійович, лікар ортопед-траматолог

 

Новини

9.08.19 Збільшити

"Життя минає занадто швидко, щоб кожен день обмежувати себе через біль у суглобах ..."

Склався стереотип, що артроз (руйнування суглоба) це доля виключно пацієнтів зрілого віку. Проте, у молодих людей теж нерідко виявляють цю недугу. Наприклад, Олені Миколаївні, жительці Розівського району, було трохи за 30, коли їй поставили діагноз «артроз кульшового суглоба».

12.06.19 Збільшити

Фахівці клініки ортопедії та спортивної травми першими в Україні встановили ендопротез Freedom Meril

За 20 років існування клініки ортопедії та спортивної травми її фахівці багато в чому були новаторами: у впровадженні прогресивних методик лікування, застосуванні передових хірургічних технік, в підходах до безпеки і комфорту пацієнтів. Незмінні лідерські позиції утримує команда клініки і у використанні найсучасніших систем ендопротезування. Багато з них, до речі, були встановлені вперше в країні саме фахівцями клініки ортопедії та спортивної травми.

6.11.18 Збільшити

Пацієнт клініки ортопедії та спортивної травми: «Лікарі-ортопеди подарували мені найдорожчий подарунок - життя без болю»

67-й день народження для жителя Запоріжжя Олександра Михайловича стане самим незабутнім. Це свято він зустрів в Запорізькій обласній лікарні, у відділенні ортопедії, артрології і спортивної травми, і в подарунок отримав можливість вільно рухатися і забути про біль в суглобі.


Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько-консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР