Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53

Новини

Збільшити

Купання та переохолодження можуть стати причиною літнього отиту

У ТОПі нетипових, але досить частих літніх захворювань впевнено високу позицію займає отит. Прийнято вважати, що запалення вуха - недуга холодного сезону, але як показує практика перепади температури, купання і переохолодження можуть стати причиною проблем з органами слуху влітку. Про те, як вести себе в таких ситуаціях і уникнути ускладнень розповіли отоларингологи ЗОКЛ.

10.08.18
Збільшити

Обережно - ботулізм!

Літо 2018 принесло чимало повідомлень про випадки зараження ботулізмом в Україні: з початку року відомо про близько півсотні хворих. У невтішною статистикою фігурує і Запорізька область.

3.08.18
Збільшити

Нейрохірург Запорізької обласної лікарні - переможець Чемпіонату світу з футболу серед лікарів 2018

Запорізька обласна клінічна лікарня може пишатися своїми співробітниками не тільки за їх блискучі професійні успіхи, але і високі світові досягнення в спорті. Нещодавно Артур Юрійович Ксензов, фахівець відділення нейрохірургії, в складі збірної України виборов золото в Празі на Чемпіонаті світу з футболу серед медиків.

2.08.18
Збільшити

Сезон алергії на карантинні рослини: поради аллерголгов ЗОКЛ, як уникнути ускладнень

Літо - довгоочікувана пора для багатьох, але не для алергіків. Тих, у кого пилок рослин викликає алергічну реакцію, не радують ні яскраві квіти, ні буйна зелень. Особливо важко жителям Запорізької області припадає в період цвітіння карантинних рослин (полину, циклохени, амброзії). Як відзначають алергологи Запорізької обласної лікарні, в нашому регіоні - це головний подразник.

1.08.18
Збільшити

ТЕЛА - важка судинна патологія, яка зазвичай протікає безсимптомно

Тромбоемболія легеневої артерії - мало хто розуміє, яка небезпека ховається за цією фразою. Ця недуга, протікає практично безсимптомно, може раптово стати загрозою для здоров'я і життя. Сьогодні ми дуже часто чуємо, як тромб, що відірвався, забирає життя тисяч людей. Хто б міг подумати, що через невеликий згусток крові, який не викликав дискомфорт, можна не тільки потрапити в лікарню, а й втратити життя.

20.07.18
Збільшити

В епіцентрі наукової думки: анестезіологи ЗОКЛ взяли участь в масштабних світових та всеукраїнських конгресах

Минулий місяць видався плідним і насиченим різними форумами, з'їздами, семінарами та іншими освітніми заходами для співробітників Запорізької обласної лікарні. Ми вже писали про участь в масштабному конгресі в Амстердамі, в епіцентрі світової наукової думки в Данії побували також фахівці відділення анестезіології.

13.07.18

Правила літнього харчування: як уникнути отруєння

Всі з нетерпінням чекають тепла, літа, планують відпустку. За цей час люди прагнуть не тільки як слід відпочити, а й набратися вітамінів. Свіжа зелень, фрукти і овочі - в цьому сезоні все в достатку. Однак іноді вони приносять не користь, а шкодять нашому організму, стаючи причиною харчових отруєнь.

6.07.18
Збільшити

Дмитро Руденко: "Всім пацієнтам після інфаркту показана коронарографія, інакше є ризик повторення серцевої катастрофи»

В гостях у газети «МІГ» побував спеціаліст відділення рентгенангіографії і ендоваскулярної хірургії Запорізької обласної лікарні Дмитро Юрійович Руденко. Фахівець розповів про можливості ангіографічної служби Запорізької обласної лікарні, відповів на питання про сучасну діагностику судин серця - коронарографію, установку стентів при критичному звуженні судин, емболізацію доброякісних утворень і ін.

27.06.18
Збільшити

Запорізька обллікарня - єдина медустанова в країні, де виконується неспоріднена пересадка органів

Сьогодні в Україні існує 6 центрів, де проводяться операції з пересадки органів. Але лише на базі Запорізької обласної клінічної лікарні виконуються неспоріднені трансплантації від померлих донорів. Для пацієнтів, чиї родичі не можуть стати донорами, в нашій країні це єдиний шанс на життя.

22.06.18
Збільшити

У Запорізькій обласній лікарні - урочисті заходи до Дня медичного працівника

Цієї неділі своє професійне свято відзначатимуть люди, які присвятили своє життя турботі про здоров'я інших - медичні працівники. Традиційно напередодні Дня медика досягнення працівників медичної сфери відзначили почесними нагородами. У числі кращих в медичній галузі - співробітники Запорізької обласної клінічної лікарні.

15.06.18

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів.

Перелік актуальних вакансій

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР