Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53

Анонси. Запрошення.

Актуальні вакансії!

Ми чекаємо тих, хто вважає медицину своїм покликанням, для кого важлива турбота про пацієнта, хто готовий разом з нами допомагати зберегти те найцінніше, що є у людини: здоров'я і якість життя!

30.10.19

Новини

Фахівці Запорізької обласної лікарні знайомилися з новими технологіями в роботі служби крові

Сучасні технології проникають в усі сфери нашого життя, в тому числі і медицину. Служба крові України - не виняток. Про реформи та нововведення в області трансфузіології говорили на міжнародній конференції в Києві, яка проходила 9-10 жовтня. Фахівці ЗОКЛ завжди тримають руку на пульсі і цікавляться новинками в медицині, тому серед учасників заходу був і завідувач відділення трансфузіології Олександр Саржевський.

17.10.19
Збільшити

Фахівці Запорізької обласної лікарні - в числі спікерів на першій в Україні конференції з ерготерапії з міжнародною участю

Ерготерапія як напрямок реабілітації тільки-тільки набирає популярність в Україні. Перші результати впровадження нової спеціальності, труднощі та досягнення на цьому терені обговорювали на конференції «Ерготерапія: нова професія для сучасної системи реабілітації в Україні». Свій унікальний досвід впровадження нового напряму на південному сході країни представила Анна Тоцька, ерготерапевт відділення реабілітації Запорізької обласної клінічної лікарні.

15.10.19

Головний лікар Ігор Шишка: "Дорогі земляки, вітаю вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем захисника України та Днем міста!

11.10.19
Збільшити

Щиро вітаємо Бориса Самуру з успішним захистом докторської дисертації!

З особливою гордістю відзначаємо, що 9 жовтня Борис Борисович Самура, завідувач відділення гематології ЗОКЛ, доцент кафедри внутрішніх хвороб-3 ЗДМУ успішно захистив докторську дисертацію.

11.10.19
Збільшити

Наш колега Іван Перцов взяв участь в престижному марафоні в Берліні BMW Berlin Marathon

28-29 вересня в Берліні відбувся один з найвідоміших марафонів - BMW Berlin Marathon. У цьому забігу взяли участь понад 45 тисяч спортсменів з усього світу. З гордістю відзначимо, що серед них був і наш колега Іван Перцов, к.мед.н., лікар вищої категорії, доцент кафедри госпітальної хірургії ЗДМУ, судинний хірург відділення судинної і ендоваскулярної хірургії.

9.10.19
Збільшити

Посту інтенсивної терапії нейрохірургічного відділення - 20 років!

У жовтні 1999 року у відділенні нейрохірургії Запорізької обласної лікарні був відкритий пост інтенсивної терапії. Це спеціалізований блок, де надається невідкладна допомога, проводяться реанімаційні заходи пацієнтам з різними патологіями головного і спинного мозку.

8.10.19

Ігор Шишка: "Колеги, вітаю вас з Міжнародним днем лікаря!"

У цей чудовий день, колеги, бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, добра та щастя. Нехай у ваших родинах панує злагода і взаємоповага, а в роботі нехай вас завжди супроводжує успіх!

7.10.19

Ерготерапія - «творчий» підхід до фізичної реабілітації пацієнтів у ЗОКЛ

Ще кілька років тому в Запоріжжі не було жодного ерготерапевта, хоча цьому напрямку у фізичній реабілітації вже більше 100 років. Перший сертифікований фахівець в нашому місті з'явився в Запорізькій обласній клінічній лікарні на базі відділення реабілітації. Анна Тоцька успішно працює навіть з «важкими» пацієнтами - після інсультів, черепно-мозкових і травм спинного мозку.

4.10.19

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько-консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР