Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53

Новини

Збільшити

Кардіохірурги Запорізької обласної лікарні вперше в регіоні застосували методику «вищого пілотажу» - операцію Феррацці

18 квітня кардіохірурги Запорізької обласної лікарні провели унікальну операцію пацієнтові з гіпертрофічною кардіоміопатією. Фахівці спільно з Костянтином Руденко, д.мед.н., НІ серцево-судинної хірургії ім. М.М. Амосова виконали перше в Запоріжжі втручання за методом Паоло Феррацці. Костянтин Володимирович особисто переймав цінний досвід у італійського кардіохірурга, автора революційної методики, і поділився її тонкощами із запорізькими колегами.

19.04.19
Збільшити

Колективний договір Запорізької обласної лікарні визнаний кращим серед медустанов у Запорізькій області

У Запорізькій області підвели підсумки регіонального конкурсу на кращий колективний договір. У числі переможців - Запорізька обласна клінічна лікарня. Конкурсна комісія визнала, що організація праці, соціальне партнерство і виконання всіх гарантій в установі забезпечується на найвищому рівні.

19.04.19
Збільшити

Сердечно вітаємо Євгена Єрмолаєва з отриманням нагороди «СУДИННИЙ ХІРУРГ РОКУ 2019»

Традиційно 11-12 квітня в Києві пройшов конгрес асоціації судинних хірургів, флебологов і ангіологів України - «Сухаревські читання 2019». Горді тим, що за підсумками заходу наш колега Євген Єрмолаєв, к.мед.н., завідувач відділення судинної та ендоваскулярної хірургії обласної лікарні був удостоєний високого звання - судинний хірург року.

17.04.19
Збільшити

У Запорізькій обласній лікарні на базі відділення неврології надають спеціалізовану допомогу пацієнтам з хворобою Паркінсона

На базі відділення неврології №1 Запорізької обласної лікарні з 2010 року працює обласний центр діагностики і лікування хвороби Паркінсона. Це єдиний в області вузькоспеціалізований підрозділ, де надається допомога пацієнтам з цією патологією. У Всесвітній день боротьби з хворобою Паркінсона, який проходить 11 квітня, лікарі центру розповіли про особливості недуги і перспективи боротьби з нею.

12.04.19
Збільшити

Рентгенангіографічна служба Запорізької обласної лікарні відзначила 25-річний ювілей

У квітні своє 25-річчя з дня заснування відзначає рентгенангіографічна служба Запорізької обласної клінічної лікарні. За чверть століття фахівці пройшли шлях від діагностичного кабінету ангіографії до самостійного структурного підрозділу, де за рік проводиться більше 2 тисяч досліджень.

10.04.19
Збільшити

Благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» і надалі співпрацює з лікувальними закладами області по проекту HealthLink

Благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» (далі БО «БФ «Все можливо» разом з лікувальними закладами охорони здоров’я по Запорізькій області продовжують активно впроваджувати проект HealthLink «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ/СНІДу в Україні» за фінансової підтримки USAID.

3.04.19
Збільшити

Колектив Запорізької обласної лікарні привітав з ювілеєм ветерана Олександра Івановича Жураченка

27 березня свій 95-ий ювілей святкував Олександр Іванович Жураченко, наш дорогий ветеран, який майже 40 років пропрацював в ЗОКЛ лікарем-стоматологом. У цей святковий день члени профспілкового комітету вирушили в гості до іменинника, щоб передати найтепліші вітання від головного лікаря, адміністрації та колективу лікарні.

29.03.19
Збільшити

Міжнародний день боротьби з епілепсією: як розпізнати хворобу і допомогти людині під час нападу

Епілепсія вважається найпоширенішим хронічним неврологічним захворюванням. У всьому світі приблизно 50 млн людей страждають від цієї недуги. У той же час про епілепсію існує чимало міфів і мало хто знає, що насправді представляє із себе хвороба. Щоб розповісти світові про цю патологію в календарі 26 березня з'явився Всесвітній день боротьби з епілепсією.

27.03.19

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР