Запоріжжя, Оріховське шосе, 10
Показати на мапі
Довідка:  (061) 769-81-53

Новини

Збільшити

У Запорізькій обласній лікарні з'явився унікальний кабінет ерготерапії, де пацієнтам після травм і захворювань допомагають адаптуватися

За кордоном ерготерапія давно стала незамінною в реабілітації пацієнта. В Україні ж цей напрямок відновлювальної медицини тільки початок свій розвиток. Одною з перших медустанов, де почали застосовувати ерготерапію і де в штатному розкладі з'явився фахівець-ерготерапевт стала Запорізька обласна лікарня. Сьогодні тут активно працює кабінет ерготерапії, щоб адаптувати пацієнтів до життя в побуті і соціумі.

15.02.19
Збільшити

Нейрохірургічна служба Запорізької обласної лікарні в п'ятірці лідерів

Грижі міжхребцевих дисків, пухлини, дефекти черепа, черепно-мозкові травми - нейрохірурги Запорізької обласної лікарні надають допомогу жителям області з усіма можливими травмами і захворюваннями центральної і периферичної нервової системи. Щорічно тут повертають якість життя більш ніж 1500 пацієнтам.

8.02.19
Збільшити

Спайки черевної порожнини: операція як причина і вирішення проблеми

Операція - центральна ланка лікування, спосіб позбутися від хвороби і вирішити проблеми зі здоров'ям. Однак бувають ситуації, коли саме хірургічне втручання вимушено призводить до виникнення нової недуги. Спайкова хвороба - саме той випадок.

1.02.19
Збільшити

Реабілітологи ЗОКЛ піднімають на ноги найтяжчих пацієнтів

Два останніх роки лікарі-реабілітологи Запорізької обласної клінічної лікарні активно співпрацюють з американськими колегами. Іноземні реабілітологи в рамках проекту "TEAM Ukraine" передають свої знання нашим фахівцям, щоб ті могли більш ефективно допомагати людям з обмеженими можливостями, післяопераційним хворим, воїнам АТО і переселенцям, які отримали травми під час військових дій на сході України.

25.01.19

Взимку «прокидаються» хронічні хвороби нирок

Зараз в Україні «лютує» грип. Крім того, що це захворювання небезпечне саме по собі, грип може ще й викликати запалення нирок (пієлонефрит). Проте, як відзначають нефрологи Запорізької обласної лікарні, грип не єдина причина, через яку нас долає ця хвороба. Справа в тому, що зима - благодатний час для загострення багатьох постійних хвороб, в тому числі хвороб нирок.

18.01.19

Головний лікар Ігор Шишка: "Дорогі колеги, пацієнти, друзі, з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим!"

З усією теплотою серця вітаю вас з новорічно-різдвяними святами! Нехай прийдешній рік буде щедрим на нові звершення та здобутки, принесе наснагу та натхнення для здійснення найсміливіших та найамбіційніших планів та сподівань! Бажаю вам та вашим
близьким міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, благополуччя та злагоди!

30.12.18
Збільшити

Офтальмологи Запорізької обласної лікарні представили доповідь на престижному міжнародному конгресі з ОКТ-діагностиці в Римі

Зовсім недавно ми писали про масштабну офтальмологічної конференцію, де напрацювання фахівців центру мікрохірургії ока викликали інтерес і справили враження на колег з усієї України. Однак досвід офтальмологів ЗОКЛ є унікальним не тільки для нашої країни, але і для світової офтальмологічногї спільноти. Підтвердження тому - участь в 6-му щорічному масштабному міжнародному конгресі з ОКТ-ангіографії, який проходив в Римі (Італія) 14-15 грудня.

21.12.18
Збільшити

Емболізація маткових артерій

Емболізація маткових артерій - це сучасний метод лікування міом, що не вимагає хірургічного втручання і відновлення пацієнтки. Медичний ефект досягається шляхом перекриття подачі крові у вузлах міоми за допомогою спеціального медичного препарату, який надходить в маткові артерії за допомогою тонкої трубки, що розташовується в стегні.
 

14.12.18
Збільшити

70 років на варті здоров'я - Запорізька обласна клінічна лікарня відзначила ювілей

У концертному залі ім. Глінки пройшов урочистий захід на честь 70-річчя Запорізької обласної клінічної лікарні. Це значуща подія і для співробітників установи, і для всіх запорожців, адже за цією датою стоїть не тільки кропітка праця колективу ЗОКЛ, наукові прориви і досягнення, а й врятовані життя мільйонів наших земляків.

5.12.18

Ангіограф Toshiba

Клиника ортопедии и спортивной травмы

Інформація для паціентів

Запишіться на прийом до лікаря

Залиште відгук

Графіки прийому лікарів

Поради лікаря

Відділення мікрохірургії ока

Відео. Запорізька обласна клінічна лікарня

Нам дякують

Будь героем - стань донором!

МОЗ

Служби забезпечення ЗОКЛ:

Корисні посилання:

Обласна лікарсько - консультаційна комісія

Фармацевтична служба

Відділення санітарно - епідеміологічного нагляду

Бухгалтерія

Планово-економічний відділ

Технічна служба

Відділ кадрів

Соціальна підтримка працівників

Як нас знайти

Храм при лікарні

Тендерний комітет

Доступ до публічної інформації

МОЗ України

Запорізька ОДА

Запорізька обласна рада

Запорізька міська рада

ЗДМУ

ЗМАПО

Знайшли помилку на сайті? Виділіть текст з помилкою "мишкою" і натисніть одночасно Ctrl + Enter.
При використанні матеріалів сайту в електронних виданнях активне посилання на сайт обов'язкове.
2009-2015 Усі права захищені © КУ "Запорізька обласна клінічна лікарня" ЗОР Розробка сайту ДІАМІР