ГРАФІК

КОНСУЛЬТАТИВНИХ ПРИЙОМІВ ЛІКАРІВ

Комунальної установи

«Запорізької обласної клінічної лікарні» Запорізької обласної ради на 2018 р.

 

Фах

Прізвище, ім’я та по батькові

Наукова

ступінь, категорія

Дні прийому

Часи прийому

кабінету

Контактний телефон

Завідувач терапевтичним відділенням поліклініки

Дерматовенеролог

Лєсницький

Максим Анатолійович

перша

щоденно

07.30-15.42

 

 

15.42-17.22

28

 

 

4

766-34-01

 

 

766-34-51

Завідувач хірургічним

відділенням поліклініки

Офтальмолог

Кучеренко

Ольга Володимирівна

к.мед.н. вища

щоденно

07.30-15.42

 

15.42-17.22

33

 

63

766-33-26

 

766-35-26

Стоматолог

Максюта

Лідія Василівна

вища

щоденно

08.00-15.06

78

766-32-80

Терапевт

Кучеренко

Ольга Іванівна

вища

щоденно

07.30-16.15

86

766-63-591

Профпатолог

 

Шаталов Віталій Вікторович

Вища

з неврології

щоденно

09.00-16.06

46

766-35-22

Хірург

Кухарєв

Ярослав Ігорович

перша

щоденно

09.00-16.06

42

766-34-21

Сексопатолог

Каптюх

Андрій Анатольович

перша

щоденно

09.00-13.57

51

766-35-31

Лікар з функціон. діагностики

Гусак 

Каріне Григорівна

перша

щоденно

09.00-16.06

37

766-36-95

Кардіолог

Шльонский

Борис Анатольович

к.м.н.,

вища

щоденно

08.00-15.06

18

766-34-39

Гастроентеролог

Тараненко

Тетяна Мусіївна

вища

щоденно

08.00-15.06

22

766-33-59

Гематолог

Максісь

 Тетяна Іванівна

вища

щоденно

11.00-14.18

14

766-35-06

Офтальмолог

(глаукоматолог)

Дарій

Євгенія Валентинівна

вища

щоденно

09.00-16.06

62

766-36-59

Офтальмолог

Шеверньова

Людмила Іванівна

вища

щоденно

08.00-15.06

62

766-35-26

Офтальмолог

Мороз-Барчук

Нонна Вадимівна

перша

щоденно

09.00-16.06

60

766-34-83

Зав. сурдологопед кабінетом

Євсєєва

Лариса Валентинівна

вища

щоденно

08.00-16.12

67

766-34-06

Логопед сурдологічного кабінету

Омельчак

Марина Миколаївна

перша

Пон,Ср, Пятн.

Вт., Четв.

08.00-11.36

 

11.24-15.00

66

766-34-06

Логопед сурдологічного кабінету

Ліщук

Олена Вікторівна

перша

Пон,Ср, Пятн.

Вт., Четв.

11.24-15.00

 

08.00-11.36

66

766-34-06

Фоніатр

Славчева

Євгенія Олегівна

вища

п’ятниця

09.00-16.00

65

766-34-41

Ревматолог

 

 

 

Куропата

Людмила Михайлівна

вища

щоденно

08.00-15.06

16

766-34-59

Отоларинголог

Мельников

Валерій Іванович

вища

щоденно

09.00-16.00

65

766-34-41

Геріатр

Скворцов

Олександр Іванович

друга

щоденно

10.00-11.39

12

66-34-72

Акушер-гінеколог

Олефіренко

Юлія Леонідівна

перша

щоденно

08.00-15.06

49

766-32-37

Акушер-гінеколог

Чурилова

Оксана Анатоліївна

вища

щоденно

08.00-12.57

49

766-32-37

Акушер-гінеколог кабінету патології шийки матки

Сапронов

Олег Анатолійович

вища

щоденно

12.21-14.00

49

766-32-37

Кардіолог

(кардіохірургіч. прийому)

Плужник

Юрій Вікторович

вища

щоденно

09.00-12.18

68

766-35-62

Кардіохірург (аритмолог)

Посудєвський

Станіслав

Станіславович

вища

середа

п`ятниця

09.00-11.00

68

766-35-62

Пульмонолог

Лукянов

Едуард Анатольйович

вища

щоденно

10.00-13.18

17

766-35-34

Ортопед - травматолог

Брезицький

Олег Олегович

перша

щоденно

08.00-12.57

45

766-35-57

Ортопед - травматолог

Іваньков

Владислав Генадійович

спеціал.

щоденно

13.00-16.18

45

766-35-57

Уролог кабінету гіпертермічного лікування передміхурової залози

Депутат

Валерій Анатолійович

вища

щоденно

14.17-15.56

48

766-32-62

Уролог прийому «УРАТ»

Стець Олександр Віталійович

к.мед.н.

вища

вища

13.05-14.44

48

766-32-62

Уролог

Браганець

Алім Мусійович

вища

щоденно

08.00-12.57

50

766-35-77

Нефролог

Писанко

Олександр Володимирович

к.мед.н.

вища

щоденно

09.00-12.18

56

766-34-76

Невропатолог

Посна

Тетяна Василівна

вища

щоденно

09.00-16.06

54

766-35-01

Невропатолог- реабілітолог

Філіпов Віталій Андрійович

перша

щоденно

10.00-11.47

52

766-34-23

Невропатолог -реабілітолог

Боненко В`ячеслав Петрович

вища

щоденно

10.00-11.47

52

766-34-23

Хірург судинний

Андронова

Ірина Володимирівна

вища

щоденно

09.00-16.06

43

766-35-08

Хірург судинний

Капустін

Ігор Павлович

перша

щоденно

13.30-15.09

68

766-35-62

Нейрохірург

Ксензов

Артур Юрійович

вища

щоденно

серпень, вересень

10.00-13.18

53

766-32-26

Нейрохірург

Зайцев

Юрій Володимирович

вища

щоденно

січень, жовтень, листопад

10.00-13.18

53

766-32-26

Нейрохірург

Євченко

Тарас Іванович

вища

щоденно

квітень травень

10.00-13.18

53

766-32-26

Нейрохірург

 

 

 

 

Савченко

Максим Євгенійович

вища

щоденно

лютий, березень, грудень

10.00-13.18

53

766-32-26

Нейрохірург

Комаров Борис Геннадійович

вища

щоденно

червень, липень

 

10.00-13.18

53

766-32-26

Алерголог

Лисенко

Ірина Василівна

вища

щоденно

10.00-13.18

19

766-33-57

Імунолог клінічний

Рибак

Ігор Романович

перша

щоденно

10.00-13.18

57

766-62-93

Інфекціоніст

Євсєєва

Валентина Василівна

перша

щоденно

08.00-15.06

30

766-35-87

Терапевт облВОК

Муторова Наталія Дмитріївна

вища

щоденно

08.00-15.06

38

766-32-56