ГРАФІК

КОНСУЛЬТАТИВНИХ ПРИЙОМІВ ЗАВІДУЮЧИХ ВІДДІЛЕННЯМИ СТАЦІОНАРУ

Комунальної установи «Запорізька обласна клінічна лікарня»Запорізької обласної ради

на 2018 рік

Прізвище, імя, по батькові

Учена ступінь

Відділення, центр

День прийому

Години прийому

Кабінет

Контактні телефони

Дубовик

Андрій Миколайович

-

урологічне

вівторок

12.00-14.00

48а

50

769-81-70,

766-34-50

Остапенко

Тетяна Іванівна

к.мед.н.

нефрологічне

середа

10.00-12.00

56

766-33-63

Мірватова

Лейла Надирівна

-

обласний центр профілактики та лікування інсультів

четвер

11.00-13.00

54

769-81-83,

766-32-96

Тяглий

Сергій Васильович

доцент,

к.мед.н.

нейрохірургічне

четвер

12.00-14.00

53

769-81-32,

766-32-17

Гуров Тарас Віталійович

-

хірургічне з центром проктології

вівторок

10.00-12.00

42

769-81-51,

766-32-10

Черкез

Алла Миколаївна

к.мед.н.

неврологічне №1

понеділок

11.00-13.00

54

766-34-32

Кулюпіна

Тетяна Павлівна

к.мед.н.

реабілітаційне

вівторок

12.00-13.00

52

287-02-70

Вільхова

Ірина Володимирівна

-

мікрохірургії ока

вівторок

12.00-14.30

62

219-05-07

Раскін

Ігор Аркадійович

-

мікрохірургії ЛОР-органів

понеділок

12.30-14.30

65

769-81-68,

766-32-01

Богдан

Ольга Вікторівна

-

травматологічне

вівторок

12.00-14.00

45

96-19-46,

766-32-64

Забєлін

Іван Миколайович

к.мед.н.

ортопедії, артрології та спортивної травми

понеділок

12.00-14.00

13

95-53-71,

766-36-01

Фолуменова

Олена Петрівна

-

пульмонологічне

вівторок

10.00-12.00

17

769-81-34,

766-33-80

Шалімов

Валерій Іванович

-

гінекологічне

вівторок

11.00-13.00

49

766-32-22

Єрмолаєв

Євген Васильович

асистент,

к.мед.н.

судинної та ендоваскулярної хірургії

середа

13.00-14.00

43

95-01-40,

766-33-41

Данильченко

Людмила Павлівна

-

діагностики, лікуваня й профілактики гастроентерологічних захворювань

вівторок

13.00-15.00

22

766-34-15,

769-29-58

Самура

Борис Борисович

доцент,

к.мед.н.

гематологічне

вівторок

11.00-13.00

14

766-32-58

Тягла

Вікторія Миколаївна

к.мед.н.

профпатології та реабілітації потерпілих внаслідок аварії на ЧАЕС

понеділок

12.00-14.00

46

766-35-80

Литвиненко

Олена Євгенівна

-

кардіологічне

четвер

11.00-13.00

18

769-81-61,

766-33-66

Осауленко

Вячеслав Валерійович

асистент,

к.мед.н.

кардіохірургічне

пон.-середа

08.00-10.00

68

769-81-15,

766-35-71

Каргальська

Наталія Іванівна

-

алергології та клінічної імунології

середа

10.00-12.00

19

96-74-53,

766-33-25

Рекалов

Дмитро Геннадійович

д.мед.н.,

професор

ревматології з центром імунобіологічної терапії

середа

10.00-12.00

16

769-29-59,

766-34-69

Красько

Валентина Вікторівна

-

госпітальне відділення для івналідів та ветеранів війни

четвер

10.00-13.00

12

766-34-90,

766-34-72